Walne w klubie

W dniu 26.02.2015 r odbyło się Walne Zebranie

Sprawozdawczo Wyborcze MLKS "ZNICZ" Biała Piska.

Głównym punktem obrad było przyjęcie sprawozdania

merytorycznego i finansowego za 2014r , które

przedstawiali prezes i księgowa klubu oraz udzielenie

absolutorium Zarządowi MLKS "ZNICZ" Biała Piska.

Zebrani w głosowaniu jawnym jednogłośnie przyjęli oba sprawozdania oraz udzielili absolutorium dla zarządu. W kolejnych punktach ze względu na złożone rezygnacje odwołano jednego członka komisji rewizyjnej (D. Szczech) i dwóch członków zarządu J. Pac i J. Strongowski. Szczególne podziękowania za wieloletnią działalność w klubie, otrzymał Kolega Jan Strongowski, który z rąk prezesa Jacka Jankowskiego otrzymał pamiątkowy ryngraf. W wyniku takich roszad zasadne było uzupełnienie komisji rewizyjnej i zarządu klubu. Zebrani członkowie w wyniku głosowania uzupełnili zarząd klubu następującymi osobami: Dariusz Szczech - skarbnik, Marek Romanowski - sekretarz, Sławomir Konrad Słonawski i Zbigniew Żbikowski - członkowie zarządu. Do komisji rewizyjnej jednogłośnie wybrany został Jan Badur.